Poszukiwacze Skarbów 2011

Impreza organizowana przez Polskie Radio Szczecin, podczas której uczestnicy zabawy przekopują plażę w poszukiwaniu butelek w których zamknięto informacje o cennych nagrodach.

W tym roku pojawimy się w Świnoujściu, Trzebieży, Międzywodziu, Pustkowie, Dziwnówku, Trzęsaczu, Ińsku, Pogorzelicy, Kołobrzegu i Szczecinie.

14.06 (WTOREK) ŚWINOUJŚCIE
25.06 (SOBOTA) TRZEBIEŻ
13.07 (ŚRODA) MIĘDZYWODZIE
14.07 (CZWARTEK) PUSTKOWO
16.07 (SOBOTA) DZIWNÓWEK
21.07 (CZWARTEK) TRZĘSACZ
26.07 (WTOREK) IŃSKO
28.07 (CZWARTEK) POGORZELICA
4.08 (CZWARTEK) KOŁOBRZEG i SZCZECIN

Standardowa formuła zabawy zawiera w sobie parogodzinne poszukiwanie skarbów, które zakopane są na plaży, lub też ukryte na terenie miasta. O godz. 11:00 rozpoczynamy wielkie poszukiwania. Wykopane skarby to nagrody rzeczowe, takie jak: aparaty cyfrowe, radiomagnetofony, odtwarzacze DVD, mp3, zestawy kosmetyków oraz upominki przekazane przez partnerów. Dla zmęczonych poszukiwaniami przygotujemy gry i zabawy np. w piłkę nożną, siatkową, a nawet w kapsle.

Równorzędną ideą Poszukiwaczy Skarbów jest promocja danej miejscowości i gminy na antenie Radia Szczecin. Informacja o każdym z etapów zabawy emitowana jest z parodniowym wyprzedzeniem. Zaś z samej imprezy transmitowane są relacje “na żywo” na antenie Radia Szczecin. W ich trakcie prezentujemy ciekawe postaci, omawiamy lokalne atrakcje, rozmawiamy z mieszkańcami.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress