Turystyka rowerowa Pobierowo

Turystyka rowerowa w naszym kraju zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Ten całkowicie ekologiczny sposób przemieszczania się oprócz wyjątkowej możliwości bezpośredniego kontaktu z przyrodą dalej okazje odkrywania walorów krajobrazowych przemierzanego terenu.

Gmina Rewal ze swoim bogactwem przyrodniczym i kulturalnym to wprost wymarzone miejsce do uprawiania tego typu aktywności. Rozwinięta sieć oznakowanych szlaków rowerowych sprawia, że w niezwykle łatwy i ciekawy sposób dotrzeć można do miejsc wartych obejrzenia.

Aktywny Wypoczynek – REWAL BIKE SYSTEM

Chęć wyjścia z ofertą do klienta zainteresowanego aktywnym wypoczynkiem w naszej gminie zaowocowała powstaniem sieci wypożyczalni sprzętu rowerowego i nordic wallking. W trzech największych miejscowościach Gminy Rewal do dyspozycji turystów oddane zostały nowoczesne wypożyczalnie sprzętu. Rewal Bike System oferuje najnowszy sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zaletą rewalskiej sieci wypożyczalni jest możliwość wypożyczenie sprzętu w jednej miejscowości i oddania go w drugiej. Dodatkową korzyścią płynącą z korzystania z Systemu Rewal Bike jest możliwość darmowego transportu naszego roweru Rewalską Koleją Wąskotorową.

Wypożyczalnia rowerów - Obiekt Sportowy Niechorze

Przykładowa trasa rowerowa. Opracował Robert Dajczak