Zapraszamy na Bieg Śniadaniowy 2011

Niezmiennie od 2003 roku w okresie wakacyjnym organizowane są Biegi Śniadaniowe. To cykl rekreacyjnych biegów w nadmorskich kurortach, które gwarantują znakomitą zabawę, dobrą muzykę i wiele dodatkowych atrakcji. Pod hasłem „Najpierw bieganie, później śniadanie ” promujemy zdrowy tryb życia. W biegach uczestniczą gwiazdy sportu, telewizji, muzyki oraz polityki. Tempo biegu jest rekreacyjne, tak aby każdy mógł go ukończyć. Przed biegaczami jedzie samochód (Hummer) z profesjonalnym systemem nagłośnieniowym i energetycznym prowadzącym, który zabawia uczestników biegu. Na mecie każda z biegnących osób otrzymuje „pakiet śniadaniowy” – wartościowe śniadanie sportowca, które dodaje energii na cały dzień.
W ramach promocji zdrowego trybu życia już 25 lipca br. w Rewalu startuje kolejna edycja Biegów Śniadaniowych – cyklu rekreacyjnych imprez sportowych w nadmorskich kurortach. Co roku w biegach biorą udział tysiące wczasowiczów, wśród których nie brakuje gwiazd sportu, telewizji i polityki. Finał Biegów  zaplanowano na 17 sierpnia 2011 r. w Międzyzdrojach.

Tempo biegu jest rekreacyjne, tak aby każdy mógł go ukończyć.

Przed biegaczami jedzie samochód (Hummer) z profesjonalnym systemem nagłośnieniowym i „energetycznym” prowadzącym, który zabawia uczestników biegu – czeka na nich wiele konkursów i niespodzianek.

Na mecie każda z biegnących osób otrzymuje „pakiet śniadaniowy” – wartościowe śniadanie sportowca, które dodaje energii na cały dzień.

Pomysłodawcą akcji jest Bogusław Mamiński, główny organizator „Biegnij Warszawo”, znany przed laty sportowiec, wicemistrz świata w biegu na 3 km z przeszkodami.

Zgłoszenie do biegu odbywa się poprzez pisemne wypełnienie krótkiego formularza, który będzie rozdawany na miejscu wszystkich chętnym. Osoby niepełnoletnie mogą brać również udział w biegu, jednak w takim wypadku na formularzu wymagany jest stosowny podpis rodzica lub opiekuna prawnego.

Pamiętaj!  Rejestrujemy się dzień przed biegiem o godzinie 17.00. Biegamy następnego dnia rano o godzinie 9.00.

Limit uczestników – 1.000 osób, które na podstawie zgłoszenia otrzymają pakiet śniadaniowy po biegu.

Nie jesteś przekonany, że warto bawić się razem z nami? Zobacz fotorelację z roku 2010.

Biegi Śniadaniowe w roku 2011:
25.07.2011 – Rewal
26.07.2011 – Niechorze
27.07.2011 – Pobierowo
29.07.2011 – Jarosławiec
17.08.2011 – Międzyzdroje

Organizator:
Sporting Bogusław Maminski i KB Sporting Międzyzdroje oraz Centrum Kultury i Sportu w Postominie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress