Okolica

Chcemy Państwu przedstawiać wspaniałą miejscowość jaką jest Pobierowo.  Znajdującą się ona w województwie Zachodniopomorskim. Pobierowo ma około 4 km długości i jego oś stanowi, biegnąca równolegle do morza, ulica Grunwaldzka. W ciągu kilu lat przekształcone niewielkie drewniane domki letniskowe w spaniałe ośrodki wczasowe.  Powstały także liczne pensjonaty i hotele. Dziś miejscowość Pobierowo rozwija się niezwykle dynamicznie, zachowując jednak swój specyficzny charakter.

Ulica Grunwaldzka, która przebiega przez całą miejscowość, ma prawie cztery kilometry długości i łączy wschodni i zachodni kraniec Pobierowa. Znajduje się tutaj wiele kawiarni, barów, restauracji, ogródków piwnych, dyskotek oraz niewielkie kino. W Pobierowie są też liczne sklepy i stoiska uliczne z ubraniami, pamiątkami, zabawkami itp.

Pobierowo ma jedną z najpiękniejszych plaż w okolicy. Plaża jest szeroka, piaszczysta, z bardzo dobrym dojściem do wody. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Serdecznie zapraszamy na wczasy do Pobierowa w naszym ośrodku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress